Akubat

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

Dystrybutor artykułów przemysłowych, wyrobów medycznych, farmaceutyków i regeneracja akumulatorów.

Strona główna

Dane kontaktowe

AKUBAT SYSTEM Sp. z o.o. sp.k. ul. Rawicka 9
60-113 Poznań
GLN 5909000821859
 
NIP 782-00-20-519
REGON 630543690
KRS 0000690709
Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00
Sobota - nieczynne

Sekretariat

  61 830-93-93 w. 108
693-051-654
handel@akubat.com.pl

Kierownik Działu Sprzedaży

Sławomir Cywiński 61 830-93-93 w. 105
663-769-098
cywinski@akubat.com.pl

Dział Sprzedaży

Piotr Sudolski
Rafał Lewandowicz
Mateusz Tritt
61 830-93-93 w. 101
61 830-93-93 w. 102
61 830-93-93 w. 103
sudolski@akubat.com.pl
lewandowicz@akubat.com.pl
mateusz@akubat.com.pl

Dział Sprzedaży - Wyroby Medyczne

Anna Kloska 61 830-93-93 w. 109
663-769-141
kloska@akubat.com.pl

Logistyka i transport

Piotr Rutkowski 61 830-93-93 w. 105
694-466-206
p.rutkowski@akubat.com.pl

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

Justyna Branczewska 61 830-93-93 w. 109  

Kierownik Magazynu

Andrzej Kubiak 61 830-93-93 w. 114  

KSIĘGOWOŚĆ, WINDYKACJA

Piotr Lulka 61 830-93-93 w. 111
693-051-654
plulka@akubat.com.pl

REKLAMACJE

Mateusz Tritt 61 830-93-93 w. 110 mateusz@akubat.com.pl

Formularz kontaktowy