Akubat

Artykuły przemysłowe wyroby medyczne

Strona główna

O firmie

Początek działalności gospodarczej naszej firmy to rok 1990. Wykorzystując wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie elektrochemicznych źródeł prądu, zdobyte w Centralnym Laboratorium Akumulatorów i Ogniw w Poznaniu, zajęliśmy się handlem hurtowym bateriami i akumulatorami. Nawiązaliśmy współpracę z największymi producentami baterii w kraju i zagranicą. Systematycznie poszerzamy asortyment, obecnie w naszej ofercie sprzedaży znajdziecie Państwo ponad 4 tys. produktów w tym wspomniane źródła prądu stałego, żarówki, świetlówki energooszczędne, nowoczesne oświetlenie ledowe, latarki, ładowarki, osprzęt elektrotechniczny, przedłużacze i wiele innych. Zajmujemy się montażem i regeneracją zestawów akumulatorowych do elektronarzędzi, sprzętu medycznego i innych urządzeń, dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych.
Z dniem 01.09.2017r firma P.W. Akubat System Spółka Jawa przekształciła się w AKUBAT SYSTEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Od 2003 roku rozwijamy dystrybucję wyrobów medycznych na rynku aptecznym i szpitalnym w tym pieluchomajtek, opatrunków, gipsów, ortez, ciśnieniomierzy oraz termometrów firmy Paul Hartmann.

Specjalizujemy się przede wszystkim w dystrybucji towarów kanałem detalicznym na terenie Wielkopolski, Polski Zachodniej i Mazowsza. Aby sprostać stawianym nam przez rynek wymaganiom, doświadczony 25-osobowy zespół współpracowników stale szkoli się i podnosi swoje kwalifikacje. Pracujemy na wdrożonym w roku 2012 systemie klasy ERP, umożliwiającym także elektroniczną wymianę dokumentów w standardzie B2B.
 

Zapraszamy do współpracy

Od 25 lat do Państwa dyspozycji